Wspólnota modlitewno ewangelizacyjna Betlejem

Jesteśmy jedną z grup duszpasterskich parafii p.w. Św. Ojca Pio w Gdańsku. Poruszeni działaniem Ducha Świętego pragniemy być żywą cząstką Kościoła w Gdańsku Ujeścisku i dzielić się tym życiem z innymi.

Eucharystia gromadzi nas każdego tygodnia i pozwala wgłębiać się w prawdę o rodzeniu się Boga w życiu ludzkości i każdego człowieka. Tu nabieramy Ducha by iść w codzienność z radością i nadzieją, mimo trosk i problemów. Doświadczamy, że Bóg ma moc przemieniać nasze życie i chce czynić z nas swój dom – Dom Chleba (Betlejem), chleba który da się połamać i rozdać bliźnim.

Spotykamy się w środy o godz. 19.00

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://betlejem.parafiapio.pl/

Opiekunem wspólnoty jest ks. Zbigniew Wądrzyk