IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

21 KWIETNIA 2024

• PEREGRYNACJA RELIKWII ŚW OJCA PIO

Dnia 30 lipca 2000 roku powstała nasza parafia. W zawiązku z przygotowaniem do 25 rocznicy w naszej parafii odbywa się peregrynacja relikwii św. Ojca Pio po naszych domach. Jeden dzień w  danej rodzinie. Rodziny chętne do przyjęcia Ojca Pio prosimy o zapisy w biurze parafialnym. Do peregrynacji dołączamy dla każdej rodziny duchowy przewodnik w postaci książeczki.

• ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ

Rocznica I Komunii Świętej odbędzie się w niedzielę 19 maja o godz. 11.15.

• PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA

Młodzież klas VIII zapraszamy na Mszę Świętą 5 maja o godz. 18.00. Po Mszy Świętej spotkanie i katecheza.

• BETLEJEM

Wspólnota Betlejem zaprasza na Mszę Świętą w środę o godz. 19.00.

• SPOTKANIE RODZICÓW DZIECI I KOMUNIJNYCH

Rodziców dzieci I Komunijnych zapraszamy na spotkanie dzisiaj 21 kwietnia o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.

• GRUPA MODLITWY OJCA PIO

Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio w piątek o godz. 18.00.

• ZAPROSZENIE DLA MŁODZIEŻY

Zapraszamy do naszej wspólnoty młodzieżowej Jeruzalem. Spotkania organizowane są w każdy piątek o 19.30. Szczegóły na naszych mediach społecznościowych.

Wiosna to czas na nowe wyzwania. Zapraszamy młodzież na weekendową Oazę modlitwy w dniach 10-12 maja w Sychowie. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Szczegóły na naszej stronie FB.

Zapraszamy młodzież na wyjazd autokarowy do Lednicy, który się odbędzie
1 czerwca. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.

• SEMINARIUM DUHCOWNE

Dziękujemy ks. diakonowi Mateuszowi za wygłoszone Słowo Boże.  Dzisiaj w Niedzielę Dobrego Pasterza możemy nabyć pismo Gdańskiego Seminarium Duchownego Novellae Olivarum za dobrowolną ofiarę na Seminarium Duchowne.

• ZBIÓRKA NA OGRZEWANIE

Koszt ogrzewania kościoła w miesiącu marcu wyniósł 3 000 zł. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj do skarbony makiety na pokrycie kosztów ogrzewania.

• MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY

W niedziele 16 czerwca w Gdańsku odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny połączony z festynem dla rodzin na Placu Zebrań. Potrzebne będzie wsparcie finansowe festynu. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka ofiar do puszek.

• ŻYCZENIA

Jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia, szczególnie naszemu księdzu Wojciechowi z okazji imienin składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia, obfitości łask Bożych i błogosławieństwa na każdy dzień życia.

KAWIARENKA

Zapraszamy do kawiarenki.